Tatmetal, İletişim Ajansını Seçti

Tatmetal

Tatmetal, iletişim ajansını seçti

Türkiye’nin lider yassı çelik üreticilerinden biri olan Tatmetal tüm iletişim faaliyetleri; hizmet verdiği sektör, marka ve kurumlara özel somut çözümleri, yenilikçi fikirler ve ölçülebilir sonuçlarla sunan Excel İletişim ve Algı Yönetimi tarafından yürütülecek.

Türkiye’nin en büyük 74’üncü sanayi kuruluşu olan, demir çelik sektörünün önde gelen markası Tatmetal’in tüm iletişim faaliyetleri, hizmet verdiği tüm paydaşlarını “sürekli” başarıya taşımayı misyon edinen Excel İletişim ve Algı Yönetimi tarafından yürütülecek.

Excel İletişim ve Algı Yönetimi, yeni iş birliği kapsamında Tatmetal’e kurumsal iletişim, pazarlama iletişimi, medya iletişimi, kriz iletişimi, konu ve gündem yönetimi, sosyal sorumluluk yönetimi ve dijital iletişim alanlarında hizmet verecek.

Sektörde çeyrek asrı geride bırakan Excel, ulusal ve uluslararası pek çok başarı ve ödülün de sahibi olarak birçok kuruluş, marka, sivil toplum örgütü ve kamu kurumuna marka değerlerini ve kurumsal itibarlarını geliştirmeleri amacıyla iletişim alanında danışmanlık, planlama ve uygulama hizmetleri veriyor.

Excel İletişim ve Algı Yönetimi Hakkında

Tatmetal

1994 yılında kurulan Excel, iş ortaklarına hedefleriyle tutarlı, olasılığa yer vermeyen somut iletişim çözümlerini, yenilikçi fikirler ve ölçülebilir sonuçlar eşliğinde sunuyor. Yerel ihtiyaçlara uygun olarak geliştirdiği çözümleri evrensel bakış açısıyla yorumlayan Excel, ulusal ve uluslararası pek çok başarının da sahibi. Dünyanın en büyük entegre iletişim çözüm sunan ağlarından Fleishman Hillard’ın Türkiye Temsilciliğini de üstlenen Excel, ICCO (Uluslararası İletişim Danışmanlığı Birliği) tarafından verilen uluslararası Danışmanlık Yönetimi Standardı’na sahip ve ICCO’ya bağlı meslek örgütü İDA’nın (İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği) kurucu üyesi. 

Tatmetal Hakkında

1996 yılında kurulan Tatmetal, 25 yıllık bilgi birikimi ve deneyimi ile Türkiye’nin en büyük yassı çelik üreticilerinden birisidir. Kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile istikrarlı büyümesini devam ettiren Tatmetal, İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) her yıl hazırladığı “Türkiye’nin İlk 500 Sanayi Şirketi” listesinde 74. sırada yer almaktadır. Tatmetal, ürünleri ile otomotiv, beyaz eşya, iklimlendirme, inşaat, yapı ve genel imalat gibi birbirinden farklı sektörlere ulaşmakta, üretim zincirinde hammadde anlamında kritik bir yer tutmaktadır.  Satışlarının yüzde 35’lik kısmını ihraç eden Tatmetal, Türkiye dışında da çok geniş bir coğrafyaya hizmet vermektedir. Daha fazla bilgi için: Kurumsal Web Sitesi

Sorularınız ve iletişime geçmek için yorumları, sosyal medya hesaplarını ve iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.

You May Also Like

About the Author: Yakup Ağız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YouTube
LinkedIn
Instagram