S SPORT PLUS YENİ REKLAM KAMPANYASI

S SPORT PLUS YENİ REKLAM KAMPANYASI YAYINDA

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA; F1, UFC ve NFL gibi dünyanın önde gelen spor organizasyonlarını sporseverlerle buluşturan S Sport Plus uygulamasının yeni kampanya filmi yayınlandı.

S SPORT PLUS

S Sport Plus’ın FCBRAM imzalı yeni reklam kampanyası başladı.

“Sporseverin Yeni Alışkanlığı” mottosuyla yayınlanan film “Kurulum Yok” ve “Taahhüt Yok” isimli iki seri olarak çekildi. Kampanya, S Sport Plus’ın sporseverlerin yayın izleme alışkanlıklarında yarattığı değişim ve yenilikleri eğlenceli bir dille öne çıkartıyor. Filmin yönetmenlik koltuğunda Olgu Baran oturuyor.

Kovid-19 tedbirleri sebebiyle online gerçekleştirilen çekimlerde, sette yalnızca prodüksiyon ekibi yer aldı. Toplamda 45 kişinin çalıştığı filmin setinde Kovid-19 riskine karşı gerekli tüm önlemler alındı.
Marka ve ajans ekipleri ise online sette eğlenceli anlar yaşadı. Oyuncuların uyumu tüm ekibe de yansıyınca oldukça keyifli bir çekim süreci yaşandı.

Reklam Filminin Künyesi;

Reklamveren: S Sport Plus
Reklamveren Temsilcileri: Özgür Oğuz, Şahap Kısa
Ajans: FCBRAM
Ajans Başkanı: Enes Konuk
Kreatif Direktör: Bahadır Canberk, Utku Ergin
Kreatif Grup Başkanı / Sanat Yönetmeni: Emir Alan
Metin Yazarı: Ezgi Hindistan, Onur Akdoğan
Müşteri Süpervizörü: Gökçe Kurtoğlu
Proje Yöneticisi: Sena Kireççiler
Yapım Şirketi: Asitane Yapım
Yönetmen: Olgu Baran
Görüntü Yönetmeni: Muharrem Tırmık
Yapımcı: Ceylan Baycan
Uygulayıcı Yapımcı: Sedat Türkantoz
Post Prodüksiyon: Sinefekt
Mecra: Dijital, TV

S Sport Plus Hakkında

Saran Group bünyesinde yer alan S Sport Plus’ın uygulaması, Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, UFC ve NFL gibi dünyanın önde gelen spor organizasyonlarını canlı yayın ve tekrar izle seçenekleriyle Internet üzerinden sporseverlerle buluşturuyor. Kullanıcılar izlemek istedikleri maç ya da yarış programını istedikleri yerde S Sport Plus’ın çoklu ekran teknolojisiyle izleyebiliyorlar.

S Sport Plus kullanıcıları, yayınları Samsung, LG ve Vestel marka Smart TVler, Android TV işletim sistemli televizyonlar, Apple TV ve Google Chromecast üzerinden de doğrudan geniş ekranda izleyebildikleri gibi, ayrıca mobil cihazların AirPlay özelliği ile geniş ekran cihazlara yansıtarak da izleyebiliyorlar.

Kullanıcılar, S Sport Plus’ın “Tekrar İzle” özelliği sayesinde kaçırdıkları maçın tamamını, maç biter bitmez yeniden izleyebiliyorlar. “Önemli Anlar” özelliği ile kullanıcılar isterlerse maçın tamamının tekrarını ya da doğrudan maçların kritik anlarına gidip, kaçırdıkları maçın özetine ulaşabiliyorlar.

Farklı spor branşlarında her ay 300 saatin üzerinde canlı yayın gerçekleştiren S Sport Plus’ta, “Çoklu İzleme” özelliğiyle 4 farklı canlı yayın, aynı ekran üzerinden kullanıcılar tarafından izlenebiliyor. Böylelikle hafta sonları aynı saatte yayınlanan maçları bir arada izleyebilmek kullanıcılara önemli bir konfor sağlıyor. S Sport Plus ile bir maçtan diğer maç yayına, istedikleri an istedikleri cihazda geçip, telefon, tablet, PC ya da TV cihazları üzerinden yayınları izleyebiliyorlar. S Sport Plus’ın kota dostu özellikleriyle de kullanıcılar yayın çözünürlüğünü diledikleri şekilde ayarlayarak, yayın kalitesini ve veri kullanımını kontrol edebiliyorlar.

Covid-19 salgını nedeniyle spor müsabakalarına verilen arada, üyelerinin artan içerik taleplerine, platforma dahil ettiği aksiyondan, maceraya, komediden bilim kurguya, gişe rekortmeni, bol ödüllü filmlerle yanıt veriyor. S Sport Plus böylelikle kullanıcılara spor keyfinin yanında film keyfini de sunmuş oluyor.

Extreme sporlardan yelkene, rodeodan su sporlarına kadar pek çok alternatif branş ve spor belgesellerini üyelerine sunan S Sport Plus tüm sporseverleri sporun zenginliğini yaşamaya davet ediyor.

Detaylı Bilgi İçin: www.ssportplus.com

Sorularınız ve iletişime geçmek için yorumları, sosyal medya hesaplarını ve iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.

You May Also Like

About the Author: Yakup Ağız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YouTube
LinkedIn
Instagram