Kale Endüstri Holding’in Yeni İletişim Ajansı

Kale Endüstri

Kale Endüstri Holding’in iletişim ajansı İnomist İletişim oldu

‘Tam Kapsam Güvenlik’ anlayışıyla; kilitten çelik kapıya, çelik kasadan pencereye ve elektronik güvenlik sistemlerine kadar tüm güvenlik çözümlerini bir arada sunan Türkiye’nin lider şirketi Kale Endüstri Holding, iletişim çalışmaları için İnomist İletişim Danışmanlığı ile anlaştı.

Yarım asrı aşan tecrübesi, yüksek kaliteli üretim anlayışı, güçlü yapısı ve inovatif bakış açısıyla dijitalleşen dünyanın güvenlik ihtiyaçlarına cevap verebilecek düzeyde yeni nesil akıllı ürünler geliştiren Kale Endüstri Holding, iletişim çalışmaları için İnomist İletişim Danışmanlığı ile el sıkıştı.

Kale Endüstri Holding bünyesinde yer alan Kale Kilit, Kale Alarm, Kale Çelik Kapı ve Kale Çelik Kasa, Kale Kapı Pencere Sistemleri markalarına stratejik iletişim danışmanlığı hizmeti verecek olan İnomist İletişim’in müşteri portföyünde; teknoloji, otomasyon, robotik, elektrik-elektronik, siber güvenlik, yapı, inşaat, iklimlendirme, pompa, mobilya, gıda gibi farklı sektörlerden de global ve yerli B2B ve B2C markalar yer alıyor.

Kale Endüstri Holding Hakkında

Temelleri 1953 yılında atılan kuruluş, 1988 yılında tüm şirketlerini Kale Endüstri Holding çatısı altında topladı. 2016 yılında tüm üretimini Türkiye ve yakın coğrafyanın en büyük entegre kilit üretim tesisi olma özelliğine sahip Çerkezköy fabrikasına taşıyan Kale Endüstri Holding, 2018 yılında ise Vadistanbul’daki yaklaşık 10 bin metrekarelik kapalı alana sahip yeni genel müdürlük binasına taşındı. Dev yatırımlarıyla büyümeye devam ederek ülke ekonomisi ve istihdamına yüksek katma değer sunan Kale Endüstri Holding’in çatısı altında; Kale Kilit, Kale Sigorta Acenteliği, Kale Güvenlik Sistemleri, Kale Topkapı Bina İşletme ve Gayrimenkul Geliştirme, Kale Güzelce Gayrimenkul Geliştirme ve İşletme adı altında hizmet veren 5 ayrı firma bulunuyor. Holding’in lokomotif şirketi olan Türkiye’nin lider kilit üreticisi Kale Kilit, İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (İMMİB) tarafından ihracatta başarılı faaliyetlerin ödüllendirildiği “İhracatın Yıldızları Ödülleri”nde metal eşya kategorisinde 12. kez ipi göğüsleyerek birinci olmuş durumda. İleri teknolojiye sahip yeni nesil ürünleriyle dikkat çeken Kale Kilit, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da alanında en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor.

İnomist İletişim Danışmanlığı Hakkında

Kale Endüstri

İletişim alanındaki yenilikler doğrultusunda, kurumların marka değeri ve kurumsal itibarını geliştirmek, rekabet gücünü ve farkındalığını artırmak amacıyla İnovatif Medya ve İletişim Stratejileri planlayan ve uygulayan İnomist İletişim Danışmanlığı, çalıştığı kurumları ve kişileri müşteriden öte “yol arkadaşı” olarak görüyor ve onlarla birlikte takım ruhuyla hareket ediyor. Kurumların iş hedeflerine paralel iletişim hedef ve stratejilerini oluştururken inovatif olduğu kadar gerçekçi, kurumun ve toplumun değerlerine uygun planlı ve hızlı çözümler sunuyor. Ajansın temel hizmet alanı içinde; marka iletişimi, medya ilişkileri yönetimi, konu ve gündem yönetimi, pazarlama iletişimi, lider iletişimi, risk yönetimi ve kriz iletişimi, kurumsal sosyal sorumluluk iletişimi, sponsorluk iletişimi, kurum içi iletişim, etkinlik yönetimi, sosyal medya yönetimi ve dijital pazarlama yer alıyor. www.inomist.com

Sorularınız ve iletişime geçmek için yorumları, sosyal medya hesaplarını ve iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.

You May Also Like

About the Author: Yakup Ağız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YouTube
LinkedIn
Instagram