Hürriyet Bizimle Youtube’da!

Hürriyet Bizimle

Youtube’da da Hürriyet Bizimle!

Habercilik anlayışıyla gündem belirleyen, dijital platformlardaki dinamik, güncel ve yenilikçi yaklaşımlarıyla her zaman dikkat çeken Hürriyet, “Hürriyet Bizimle” projesini hayata geçiriyor.

Türk medyasının amiral gemisi hafta içi her gün Youtube kanalında yeni konseptiyle ‘Bizimle’ olmaya devam edecek.

Hürriyet Bizimle

‘Türkiye Bunu Konuşuyor’ diyerek gündeme dair sıcak manşetleri köşesine taşıyan Fulya Soybaş’ın moderatörlüğünde hazırlanan ‘Hürriyet Bizimle’, güncel içerikleriyle keyifli bir söyleşi dizisi olacak. Hafta içi her gün Hürriyet Youtube kanalında bizlerle buluşacak olan Hürriyet yazarları, zaman zaman da farklı konuklar gündeme dair en sıcak konuları kendi perspektiflerinden masaya yatıracak, gündemin manşetini atacak.

Güvenilir habere ulaşmayı sağlayan özel haberleri, hayatın içinden konuları, okurun ihtiyacına cevap veren ekleriyle okuyucunun daima yanında olan Hürriyet, yol arkadaşlığına program ile dijital kanallarda da devam edecek. Renkli konu ve konuklarıyla okurunun hem bilgilenmesini hem de keyifli vakit geçirmesini sağlayacak.

22.02.2021 tarihinde Ertuğrul Özkök’ün konukluğunda gerçekleşen ilk programı aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz: https://www.youtube.com/watchv=ZbJaWnMFbvo&ab_channel=H%C3%BCrriyet

Sorularınız ve iletişime geçmek için yorumları, sosyal medya hesaplarını ve iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.

You May Also Like

About the Author: Yakup Ağız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YouTube
LinkedIn
Instagram