Canbebe Azra Akın ile Reklam Filmi

Canbebe’den Tunç bebek ve Azra Akın ile alışılmadık bez testi

Canbebe, yeni reklam filminde alıştığımız bez testleri yerine farklı bir bez testine imza attı. Azra Akın’ı, Canbebe reklamlarının Tunç bebeği ile buluşturan reklam filminde Tunç bebek ve Azra Akın, iki bezi yan yana koyup üstlerine mavi sıvılar dökmektense bezi adeta bir test sürüşüne çıkartıyor.

Azra Akın

30 yıldır bebeklere hak ettikleri kaliteli ve konforlu bakımı sunarak hem bebekleri hem annelerini rahat ettiren Canbebe’nin yeni reklam filmi, dijital mecralarda yayınlanmaya başladı. Azra Akın ve Tunç bebeğin birlikte kamera karşısına geçtiği reklam filminde alışıldık bez testlerine esprili bir alternatif sunan ikili, Canbebe’yi adeta bir test sürüşüne çıkartıyor.

Azra Akın ile bez testi dediğin böyle olur!

“Bebek bezleri, bebeklerin gün içindeki rutinleri olan emeklemek, yuvarlanmak ve oynamak gibi aktivitelerine karşı hazırlıklı mı?” sorusuna yanıt veren reklam filminde Azra Akın ve Tunç bebek, Canbebe’yi gerçek anlamda bir bez testine tabi tutuyor. Bebek olmanın ne kadar zor olduğunu kabul eden Azra Akın, filmde Tunç bebekle birlikte emekliyor, yuvarlanıyor, oyunlar oynuyor. İnsanın içini ısıtan eğlenceli anların ekrana yansıdığı reklam filminde Tunç bebeğin olanca çabasına ve hareketliliğine rağmen Canbebe’de olan Canbebe’de kalıyor ve Canbebe, bu deneme sürüşünden başarıyla çıkıyor.

Canbebe’nin yeni reklam filmini izlemek için: https://www.youtube.com/watch?v=fQ054NRnl7E&feature=youtu.be

Kampanya Künyesi

Reklamveren: Canbebe

Reklamveren Yetkilisi: Ural Aktaş, Gülen Teksin

Reklam Ajansı: Titrifikir

Kreatif Direktör: Emre Gökdemir

Kreatif Ekip Lideri: Andaç Erkök

Marka Ekibi: Dilek Sezen, Taner Aykut, Melis Tüzmen

Kreatif Ekip: Zeynep Şengül, Çağrı Akgül

Stratejik Planlama Ekibi: Kerem Sabuncu, Merve Oynargül

Ajans Prodüktörü: Tuğse Gökhan

Prodüksiyon Şirketi: Shortcut

Post Prodüksiyon: İmaj

Yönetmen: Müfit Samık

Müzik Yapım: Onur Cumaoğlu

Kullanılan Mecralar: İnternet,  dijital, VOD, outdoor, pop, basın

ONTEX MENA Hakkında:

Canbebe, Helen Harper ve Canped markalarıyla Türkiye’nin hijyenik ürünler pazarının lider isimlerinden Ontex MENA’nın (Orta Doğu&Kuzey Afrika) temelleri 1977 yılında Astel Kağıtçılık ile atıldı. “Annelerin rahatı, bebeklerin sağlığı” sloganıyla, 1990 yılında bebek bezi sektörüne adım atan Astel Kağıtçılık, Canbebe markalı ürünleriyle sektörün ilk üreticilerinden biri oldu. 1994 yılında Canlady markası ile hijyenik ped üretimine başlayan Astel Kağıtçılık, 1998 yılında da, yetişkin hasta bezi pazarında yıllardır lider konumunu sürdüren   İspanya, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Almanya ve İngiltere başta olmak üzere 35 ülkede özel markalı ürünler üretiyor. Kağıt, karton, ambalaj ve kırtasiye ürünleri ihracatında 2010 verilerine göre Türkiye üçüncüsü olan Ontex MENA, her yıl ISO ilk 500 listesinde yer alıyor.

ONTEX GLOBAL Hakkında:

Teknik bilgi birikimi ve tecrübesiyle Avrupa’nın en önemli hijyenik ürün üreticilerinden Ontex, 1979 yılında Belçika’da kuruldu. Ontex; dünya genelindeki 18 üretim tesisinde, dünyanın önde gelen perakende zincirlerine yönelik özel markalı hijyenik ürünler üreterek, bebek bezi, hijyenik ped, hasta bezi, tampon, ıslak havlu kategorilerinde geniş ürün yelpazesiyle dikkat çekiyor. Doğu-Batı Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Pakistan, Avusturalya, Çin ve Amerika’da yer alan üretim tesislerinde 10.000’i aşkın kişiye istihdam sağlıyor. Dünya genelinde 110’un üzerinde ülkede satış ağını yönetiyor. Ontex Global, 2010 yılında dünyanın önde gelen küresel yatırım bankacılığı, menkul kıymetler ve yatırım yönetimi firmalarından, Goldman Sachs Capital Partners ve küresel-özel yatırım şirketi Texas Pacific Group (TPG) tarafından satın alınarak global piyasalarda gücünü arttırdı. 2016 Mart ayında ise Grupo Mabe Mexico’yu alarak Meksika, Kuzey ve Güney Amerika’da satış ağını genişletmeye başladı.

Sorularınız ve iletişime geçmek için yorumları, sosyal medya hesaplarını ve iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.

You May Also Like

About the Author: Yakup Ağız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YouTube
LinkedIn
Instagram